צריכים ייעוץ הנדסי ? השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים

מדוע חשוב לבצע בדק בית לפני מסירה?

רכישת דירה חדשה מהקבלן אמורה להבטיח לכם דירה איכותית שתהווה נכס יציב לאורך שנים. אף אחד לא מעוניין לרכוש דירה מתפרקת וישנה עם ליקויים ובעיות בתשתיות. לכן, רבים בוחרים לרכוש דירה חדשה ולא דירה יד שנייה. היכן מתחילות הבעיות? קבלנים עשויים לעגל פינות בדירות חדשות, ואתם עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו השקעתם כסף רב בנכס מלא ליקויי בנייה.

בדק בית לפני מסירה – מדוע חשוב להקפיד על כך?

רוב רכישות הדירה הן עבור מגורים – כלומר, הדירה אמורה להיות הבית החדש שלכם. לאור ההשקעה הגבוהה והחשיבות של הנכס, מומלץ לבצע בדק בית לפני מסירה, שיאפשר לכם לדעת את מצבה המדויק של הדירה ולהבין לאן אתם נכנסים. לאדם מן השורה אין יכולת לאתר את הליקויים השונים בצורה עצמאית. באמצעות חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, ניתן לאתר את כל הליקויים ולדרוש מהקבלן לתקן אותם לפני מסירת הדירה.

מתי מבצעים בדק בית לפני מסירה?

לפי חוק מכר הדירות, הקבלן מחויב לתקן את כל ליקויי הבנייה הקיימים בדירה החדשה שלכם. זה יתרון יחסי של רכישת דירה חדשה מקבלן על פני רכישת דירת יד שנייה. מומלץ לבצע בדק בית באחד משני מועדים: מועד מסירה ראשונה או מועד מסירת המפתח. מועד מסירה ראשונה מתקיים מספר חודשים לפני מועד מסירת המפתח, לכן זהו הזמן האופטימלי לביצוע בדק בית. במועד זה הקבלן מסוגל לתקן את הליקויים השונים לפני הכניסה לדירה, ולכן עדיף לבחור בו – אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם מתגוררים בדירה חדשה תוך כדי שיפוצים. האופציה השנייה היא לבצע את הבדיקה במועד מסירת המפתח, מאחר שישנם קבלנים שאינם מתירים ביצוע בדק בית לפני מועד זה.

זקוקים לשירות בדק בית לפני מסירה? הבדיקה שאנו מציעים מתבצעת על ידי מנכ"ל החברה, המחזיק בתואר שני בהנדסה אזרחית ובעל ניסיון רב שנים בתחום. להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

5.0
Rated 5.0 out of 5
מתוך 5 כוכבים, מבוסס על 80 חוות דעת.
לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.