צריכים ייעוץ הנדסי ? השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים

האם בדיקת בדק בית היא הכרחית?

אין ספק כי היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמבינים את החשיבות של בדיקת בדק בית. מדובר על הבדיקה החשובה והחיונית ביותר, עבור כל אדם שמעוניין לרכוש בית או דירה. יש לציין כי אין זה משנה כלל אם מדובר על דירה חדשה מהקבלן, או לחילופין, דירת יד שניה.

בכל מקרה, חשוב לפנות לחברה מקצועית ואמינה שמתמחה בבדיקות בדק בית, על מנת להבטיח לעצמכם דו"ח מסודר ומדויק המכיל את כל הליקויים השונים. חשוב לזכור כי דירה חדשה עלולה להכיל ליקויי בניה חמורים, אשר עלולים להשפיע באופן ניכר על איכות החיים שלכם.

לכן חשוב לא להתעצל ולא לנסות לחסוך כמה שקלים, אלא לבצע בדיקה מקיפה של כל המערכות השונות בדירה, על מנת לוודא כי אינכם קונים חתול בשק. אנו בחברת רימון שירותי הנדסה מספקים בדיקת בדק בית הנעשית על ידי מנכ"ל החברה.

אנו מספקים בדיקה ברמה הגבוהה ביותר, מאחר ואיכות הבדיקה תלויה בניסיון, בידע, בהשכלה ובציוד של הבודק. אנו מבטיחים לכם בדיקה על ידי אדם בעל M.sc  בהנדסה אזרחית, ציוד מתקדם ויחס אישי.  

האם בדיקת בדק בית היא הכרחית?
האם בדיקת בדק בית היא הכרחית?

מדוע בדיקת בדק בית נחשבת לבדיקה הכרחית?

למעשה, מדובר על בדיקה חיונית שאסור לוותר עליה משתי סיבות מרכזיות. קודם כל, מדובר על הדרך היחידה לאתר מגוון רחב של ליקויי בנייה, אי התאמה לתקנים, אי התאמה למפרט ולתוכניות המכר שלכם ובעיות שונות בדירה, שלא ניתן היה לאתר אותם בצורה עצמאית. אף אחד לא היה רוצה לרכוש דירה מבלי לדעת בוודאות על מה הוא משלם, מאחר ומדובר על אחת ההוצאות הגדולות ביותר עבור רוב המשפחות בארץ.

לכן חשוב מאוד להשקיע בבדיקה, על מנת להבין על מה בדיוק אתם משלמים. כמו כן, חשוב לזכור כי לאחר ביצוע הבדיקה ניתן להיכנס למשא ומתן על מחיר הדירה בצורה מושכלת יותר, מאחר וניתן להציג בפני המוכר את כל הליקויים השונים המצויים בדירה ולקזז אותם מהמחיר של הנכס. בצורה כזו, ניתן לחסוך לא מעט כסף ,להוריד את מחיר הדירה באופן משמעותי ולהיכנס לדירה בשקט נפשי ובביטחון.

מה מעולם לא ידעתם על בדיקת בדק בית?

בדיקת בדק בית הינה בדיקה מקיפה ויסודית, אשר נועדה לאתר את כל הליקויים השונים הקיימים בבית. מהנדס מנוסה מהשטח, בעל השכלה מתאימה וציוד מתקדם, יבצע את הבדיקה בצורה המקצועית ביותר, על מנת לבדוק את יציבות המבנה, תקינות שלמערכת האינסטלציה, חיפוי וריצוף, מערכות אלומיניום ומסגרות בנכס, איכות האיטום וכדומה.

בצורה כזו, ניתן להבין את המצב הכללי של הדירה ולהחליט האם בכלל כדאי לרכוש אותה. חשוב להבין כי תיקון הליקויים השונים עלול לעלות עשרות ואף מאות אלפי שקלים, כך שמדובר על סכומים משמעותיים ששווה לקחת בחשבון בעת רכישת הדירה. במקרה של דירה חדשה, כדאי לבצע את הבדיקה ולהגיש לקבלן את דו"ח ביקורת מבנים, על מנת שיתקן את הליקויים. 

אנו בחברת רימון שירותי הנדסה מספקים בדיקת בדק בית ברמה הגבוהה ביותר. באמצעות שירות אישי ושנים של ניסיון בשטח, אנו מספקים לכל אחד בדיקה מקיפה ומדויקת במיוחד. לעומת חברות אחרות השולחות בודקים לא מנוסים, הבדיקה שלנו מתבצעת אך ורק על ידי מנכ"ל ומהנדס החברה. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר.

5.0
Rated 5 out of 5
מתוך 5 כוכבים, מבוסס על 80 חוות דעת.
לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר

מאמרים מעניינים נוספים

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.