צריכים ייעוץ הנדסי ? השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים

למה בעצם צריך מהנדס לבדיקת בדק בית?

יותר ויותר אנשים מעוניינים לבצע בדק בית, על מנת להעריך את מצב הדירה שהם עומדים לרכוש. הדבר נכון הן לגבי דירות חדשות המגיעות ישירות מהקבלן והן לגבי דירות יד שנייה. על פי החוק, הקבלן אחראי לתקן את כל הליקויים ואת כל האי התאמות הקיימים בדירות שהוא מוסר לדיירים, ולכן מומלץ לבצע בדק בית מוקדם ככל הניתן. לגבי דירות יד שנייה, חשוב להקפיד על בדיקה זו, על מנת להימנע מקנייה של "חתול בשק".

בדיקת בדק בית צריכה להתבצע אך ורק על ידי מהנדס מקצועי ומוסמך, בעל ותק וניסיון של שנים בתחום. 

למה בעצם צריך מהנדס לבדיקת בדק בית?

מהנדס לבדיקת בדק בית – כל היתרונות

חברות המספקות שירותי בדק בית קיימות בשפע, אך לא פעם השירותים ניתנים על ידי עובדים לא מקצועיים, שאין להם שום ניסיון או הסמכה בתחום. לעומת זאת, בדיקת בדק בית הנעשית על ידי מהנדס, יכולה לגלות את כל ליקויי הבנייה הקיימים במקום. באמצעות בדיקה יעילה ומקצועית, העושה שימוש במכשור חדשני ומשוכלל, ניתן לאתר את כל ליקויי הבנייה, כולל ליקויי איטום, שימוש בחומרי בנייה שאינם עומדים בתקנים המתאימים או אי התאמה בין הבנייה בפועל לבין המפרט הטכני. בדיקה אמינה ומקצועית יכולה להבטיח לכם דירה בטיחותית ואיכותית, שתוכלו לחיות בה בראש שקט לאורך זמן.

דו"ח בדק בית של מהנדס מקצועי

מהנדס מקצועי העורך בדיקת בדק בית יכול לספק לכם דו"ח מפורט לגבי כל הליקויים שנמצאו במקום. הדו"ח יכלול את המלצות המהנדס לתיקון הליקויים, דבר שיכול לשמש אתכם הן בבית המשפט והן לצורך משא ומתן לגבי מחיר הדירה. הגשת הדו"ח לקבלן, תבטיח לכם כי הוא יבצע את כל התיקונים הדרושים על מנת לספק לכם דירה איכותית, העומדת בכל התקנים הרלוונטיים. לעומת זאת, במקרה של דירת יד שנייה, תוכלו להשתמש בדו"ח על מנת להבין האם מדובר בנכס שתרצו להשקיע בו. במידה שכן, תוכלו להפחית את מחירו באמצעות הצבעה על כל הליקויים הקיימים בו. רכישה של דירה מהווה הוצאה משמעותית עבור רוב האנשים, ולכן אין לזלזל בבדיקה יסודית ומקיפה, לצורך איתור הליקויים השונים.

נשמח לספק לכם שירות של בדיקת בדק בית על ידי מהנדס ראשי ומנוסה. להזמנות ולמידע נוסף, צרו קשר.

5.0
Rated 5 out of 5
מתוך 5 כוכבים, מבוסס על 80 חוות דעת.
לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.