צריכים ייעוץ הנדסי ? השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים

בדק בית בנתיבות

בדק בית בנתיבות חיוני הן עבור דירות חדשות ישירות מהקבלן והן עבור דירות יד שנייה. מדובר על בדיקה חיונית וחשובה, שאסור בשום אופן לוותר עליה.  זוהי הדרך היחידה להבין את מצב הנכס, מתחת לחיפוי הקירות היוקרתי ומרצפות הרצפה המעוצבות. לא פעם, מדובר על דירות שכלפי חוץ נראות מושקעות במיוחד, אך בדיקה מעמיקה מגלה לא מעט ליקויי בנייה, בעיות איטום ושימוש בחומרי בנייה לא תקניים, דבר שכמובן מפחית משמעותית את ערך הנכס. לכן, כל מי שמעוניין להימנע מקניית חתול בשק, חייב לבצע בדק בית לנכס שהוא עומד לרכוש.

אנו בחברת רימון שירותי הנדסה מתחייבים לספק לכם בדיקה מקיפה ויסודית, הנעשית על ידי מהנדס ראשי, שמתמחה בתחום. אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר, על מנת לספק תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

בדיקת בדק בית בנתיבות

בדק בית בנתיבות – כיצד לעשות זאת נכון?

חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ומוכרת, שמתמחה בתחום מזה שנים. קיימות בשוק לא מעט חברות המספקות שירות חובבני במחיר מפתה וזול במיוחד. חברות מסוג זה לא יוכלו לספק לכם שירות מקיף ומקצועי, מאחר שהבודקים שלהם לא מחזיקים בהשכלה המתאימה, בציוד ההכרחי או בידע והוותק הדרוש, על מנת לאתר את כל סוגי הליקויים המצויים בנכס. החוכמה היא כמובן לעבוד עם חברה מוכרת וידועה, המקפידה על ביצוע הבדיקות על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, שמחזיקים בהסמכה המתאימה והניסיון ההכרחי. מעבר לכך, יש לזכור כי בדיקה מקיפה ויסודית מהווה את הדרך היחידה ליהנות משקט נפשי ולהבטיח לעצמכם את הנכס האיכותי והבטיחותי ביותר.

בדק בית בנתיבות – כל הסיבות להשקיע בתהליך

בדיוק כפי שאף אחד לא מוכן היום לרכוש רכב יד שנייה מבלי להעביר אותו בדיקה מקיפה במכון מקצועי, כך בדיוק יש להתייחס לרכישת דירה. כאשר מדובר על דירה יד שנייה, חשוב להעביר אותה בדק בית ברמה הגבוהה ביותר, על מנת להבין את מצב הנכס, לקבל הערכת מחיר לגבי התיקונים הנדרשים ובהתאם לכך להחליט האם מדובר על נכס ששווה לכם להשקיע בו.

הדו"ח המפורט שתקבלו מהחברה שמבצעת את הבדיקה, יוכל לשמש אתכם במהלך המשא ומתן עם המוכרים, מאחר שתוכלו לקזז את עלות התיקונים ממחיר הנכס המבוקש. כאשר מדובר על דירה חדשה מקבלן, יש צורך לבצע בדק בית על מנת להבטיח כי הקבלן יתקן את כל הליקויים השונים על חשבונו, בהתאם לדרישות החוק.

אנו בחברת רימון שירותי הנדסה מקפידים לבצע בדק בית בנתיבות ברמה הגבוהה ביותר. הבדיקה נעשית על ידי מנכ"ל החברה, מהנדס ראשי בעל ניסיון רב בענף הבניה. אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר ומתחייבים לעמוד בזמנים. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר.

5.0
Rated 5.0 out of 5
מתוך 5 כוכבים, מבוסס על 80 חוות דעת.
לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.