צריכים ייעוץ הנדסי ? השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים

בדק בית

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר מבינים את החשיבות של בדק בית. בדיוק כפי שאף אחד לא מוכן לרכוש רכב יד שניה, מבלי להעביר אותו בדיקה מקיפה במוסך, כך בדיוק יש להתייחס לרכישה של דירה או בית. אף אחד לא היה רוצה לרכוש דירה ולגלות לאחר מספר שנים את כל ליקויי הבניה שלה. הדבר נכון הן לדירות חדשות, המגיעות ישירות מהקבלן, והן לדירות יד שניה, העלולות לסבול מלא מעט בעיות מוסתרות, כגון בעיות איטום, רטיבות סדקים בקירות וכדומה.

לכן כל מי שנמצא בשלב של רכישת דירה, חייב לפנות תחילה לחברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום של בדק בית. אנו בחברת רימון שירותי הנדסה מספקים לכל אחד את הבדיקה המקיפה והיסודית ביותר. לעומת חברות אחרות, המשתמשות לעיתים בבודקים לא מנוסים ולא מיומנים, הבדיקה שלנו מתבצעת על ידי מהנדס ומנכ"ל החברה, אשר נהנה משנים של ניסיון בשטח ו M.sc -בהנדסה אזרחית.

בדק בית – מדוע אסור לוותר עליו?

קודם כל, חשוב לציין כי בכל הדירות בארץ יש  ליקויי בנייה שונים. מדובר הן על דירות חדשות שמגיעות ללקוח ישירות מהקבלן והן על דירות יד שנייה, המכילות ליקויים שונים, שעלולים להפחית באופן משמעותי את ערך הנכס. חשוב לערוך בדק בית מקיף ומקצועי, על מנת לאתר את כל הליקויים השונים ולוודא כי אינכם קונים חתול בשק. אף אחד לא היה רוצה לגלות בדיעבד, כי הדירה שהוא רכש אינה שווה את המחיר שהוא שילם. יש להבין כי חשיפה מוקדמת של כל הליקויים השונים הנמצאים בדירה, יכולה לסייע לרוכש בזמן המשא ומתן מול המוכר. כמו כן, הדבר חיוני על מנת להבין האם בכלל שווה להשקיע בנכס, או לחילופין, עדיף להמשיך לנכס הבא.

בדק בית

מהי החשיבות של בדק בית?

בדק בית מהווה את הבדיקה החשובה והחיונית ביותר, שאסור בשום אופן לוותר עליה. חשוב להבין כי הבניה בארץ אינה נעשית בצורה מקצועית ולרוב אינה מפוקחת על ידי אנשי מקצוע, שעברו את ההכשרה המתאימה. כתוצאה מכך, רוב הדירות בארץ מכילות ליקויי בנייה שונים, כאשר כ- 60% מהליקויים קשורים לכשלי איטום . יש להבין כי בעיות באיטום של הדירה מובילות להופעה של נזילות, רטיבות ועובש. מדובר על בעיה אסתטית, שעלולה להתפתח לבעיה רפואית, במידה ומדובר על אנשים שרגישים לעובש..

מעבר לכך, יש לזכור כי איטום לקוי עלול להוביל עם הזמן לבעיות רציניות יותר, מאחר והרטיבות עלולה  לגרום לנזקים רבים לדוגמא, רטיבות מתחת לריצוף שעלול להופיע כעלייה קפילרית (התנפחות של הטייח והצבע מעל לפנלים), רטיבות שעלולה לפגוע ביסודות של המבנה. לכן מדובר על ליקוי שכל אחד חייב לגלות מראש, כדי להימנע מהוצאות כספיות גבוהות ועל מנת להיערך בהתאם.

אנו בחברת רימון שירותי הנדסה מספקים לכל אחד את הבדיקה המקיפה, היסודית והמתקדמת ביותר. אנו מסוגלים לאתר ליקויי בניה סמויים, כגון ליקויי איטום, או במערכת סילוק מים, בעיות ניקוז וכדומה. הבדיקה נעשית באופן אישי על ידי מנכ"ל החברה, הנהנה משנים של ניסיון בתחום והשכלה מתאימה מתחום הנדסת הבניין. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר.

5.0
Rated 5.0 out of 5
מתוך 5 כוכבים, מבוסס על 80 חוות דעת.
לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר

מאמרים מעניינים נוספים

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.