צריכים ייעוץ הנדסי ? השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים

כל הפרטים החשובים מבחינת בטיחות בנושא ביקורת בניינים

ביקורת בניינים נחשבת לאחד הנושאים החשובים ביותר בשנים האחרונות, מאחר והמודעות לתחום רק הולכת וגדלה. מדובר על בדיקת מקצועית, שחייבת להתבצע אך ורק על ידי מהנדס שמתמחה בתחום. הבדיקה נועדה לאתר ליקויי בניה שונים, אשר עלולים להשפיע על הערך של הנכס וכמובן על רמת הבטיחות ורמת היציבות שלו. במהלך הבדיקה המהנדס אמור לבחון היטב את איכות הבניה, לוודא את התאמת הבנייה לתקנים הרלוונטיים וכמובן לבדוק כי הבנייה נעשתה בהתאם למפרט הטכני. לאחר מכן, המהנדס אמור לספק המלצות לתיקונים, באמצעות דוח מפורט ומסודר. אנו בחברת רימון שירותי הנדסה מספקים שירות של ביקורת בניינים. הבדיקה מתבצעת אך ורק על ידי מנכ"ל החברה, ניסן בן שושן, מהנדס ראשי, בעל ידע רב בענף הבנייה. 

ביקורת בניינים.

ביקורת בניינים – כל מה שחשוב לדעת בתחום הבטיחות

קודם כל, חשוב להבין כי ביקורת בניינים נהוג לבצע במקרה של בניינים חדשים,  מאחר והמטרה היא לוודא כי הבניין נבנה בהתאם לכל התקנים הרלוונטיים. כדאי לזכור כי ענף הבנייה בארץ סובל מלא מעט קשיים, דבר שלא פעם מתבטא בעבודה חובבנית, שאינה עומדת בתקנים ההכרחיים. לכן יש צורך לבצע ביקורת בניינים, במטרה לאתר את כל ליקויי הבנייה ולדרוש מהקבלן לתקנם. זוהי הדרך היחידה להבטיח לדיירים החדשים בניין איכותי ובטיחותי, שיאפשר להם חיים נעימים ונוחים יותר. אין שום סיבה לסכן את הדיירים, בשל בנייה חובבנית שאינה עומדת בדרישות החוק והתקנים . לכן חשוב לבצע ביקורת בניינים מקצועית ואיכותית, שתוכל לעמת את הקבלן עם כל ליקויי הבנייה שמצויים במקום, על מנת להבטיח את תיקונם לפני כניסת הדיירים לבניין.

ביקורת בניינים – נקודות חיוניות ששווה להכיר

כדאי לדעת כי לפי חוק המכר ואחריות, הקבלן אחראי לא רק על הדירות עצמן, אלא גם על כל השטחים המשותפים הקיימים בבניין. לכן כל סוג של ליקוי הקיים בלובי של הבניין, בחדר המדרגות, בחניה, בגג, בגינה וכדומה, נמצא תחת אחריות הקבלן. כדאי לזכור כי ביקורת בניינים מתאימה גם לבניינים ישנים, מאחר ולא פעם מדובר על בניינים הסובלים מליקויים שונים, שנים של הזנחה וחוסר בתחזוקה מתאימה. לכן לא פעם יש צורך בשירות של ביקורת בניינים, על מנת לתקן את הליקויים השונים ולאפשר לדיירים איכות חיים גבוהה יותר. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על בניין המיועד לפרויקט תמ"א 38, על מנת לתעד את מצב הבניין. כמו כן, ניתן לבצע את הביקורת במהלך עבודות התמ"א על מנת למנוע מראש את היווצרות הליקויים או לחילופין, בסיום העבודות על מנת לוודא את איכות העבודה.

אנו בחברת רימון שירותי הנדסה נשמח לספק לכם שירות איכותי ואמין של ביקורת בניינים. לעומת חברות אחרות, אצלינו הבדיקה מתבצעת אך ורק ע"י מנכ"ל החברה, מהנדס ראשי, הנהנה מניסיון של שנים בכתיבת דוחות ביקורת בניינים. להזמנות ולמידע נוסף, צרו קשר.

5
5.0 rating
מתוך 5 כוכבים, מבוסס על 20 חוות דעת.
לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך ...

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.