צריכים ייעוץ הנדסי ? השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים

ביקורת מבנים לאיתור ליקויי בנייה – בטיחות כערך עליון

ביקורת מבנים היא נושא חשוב מאוד בתחום הנדל"ן והבנייה. מדובר על בדיקה מקצועית, שחייבת להתבצע אך ורק על ידי מהנדס שמתמחה בתחום. הבדיקה נועדה לאתר ליקויי בנייה שונים, אשר עלולים להשפיע על הערך של הנכס וכמובן על רמת הבטיחות והיציבות שלו. במהלך הבדיקה, המהנדס אמור לבחון היטב את איכות הבנייה, לוודא את התאמת הבנייה לתקנים הרלוונטיים וכמובן לבדוק כי הבנייה נעשתה בהתאם למפרט הטכני. לאחר מכן, המהנדס אמור לספק המלצות לתיקונים, באמצעות דו"ח מפורט ומסודר. 

ביקורת בניינים.

ביקורת מבנים – כל מה שחשוב לדעת בתחום הבטיחות

נהוג לבצע ביקורת מבנים במקרה של בניינים חדשים, במטרה לוודא שהבניין נבנה בהתאם לכל התקנים הרלוונטיים. ענף הבנייה בארץ סובל מקשיים לא מעטים, מה שמתבטא בעבודה חובבנית, שאינה עומדת בתקנים ההכרחיים. בשל כך יש צורך לבצע ביקורת מבנים, במטרה לאתר את כל ליקויי הבנייה ולדרוש מהקבלן לתקנם. למעשה, זוהי הדרך היחידה להבטיח לדיירים החדשים בניין איכותי ובטיחותי. אין שום שתסכנו את עצמכם ואת חיי היקרים לכם עם בנייה חובבנית שאינה עומדת בדרישות החוק והתקנים. 

לפי חוק המכר ואחריות, הקבלן אחראי לא רק על הדירות עצמן, אלא גם על כל השטחים המשותפים הקיימים בבניין. לכן, כל ליקוי שקיים בלובי של הבניין, בחדר המדרגות, בחניה, בגג, בגינה וכדומה, נמצא תחת אחריות הקבלן. ביקורת מבנים רלוונטית גם לבניינים ישנים, מאחר שמדובר על בניינים הסובלים מליקויים שונים, שנים של הזנחה וחוסר בתחזוקה מתאימה. ביקורת מבנים ותיקון ליקויי בנייה יאפשרו לדיירים איכות חיים גבוהה יותר. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על בניין המיועד לפרויקט תמ"א 38, על מנת לתעד את מצב הבניין. כמו כן, ניתן לבצע את הביקורת במהלך עבודות התמ"א על מנת למנוע מראש את היווצרות הליקויים או לחילופין, לבצע ביקורת בסיום העבודות על מנת לוודא את איכות העבודה.

נשמח לספק לכם שירות איכותי ואמין של ביקורת מבנים. להזמנות ולמידע נוסף, צרו קשר.

5.0
Rated 5 out of 5
מתוך 5 כוכבים, מבוסס על 80 חוות דעת.
לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר

מאמרים מעניינים נוספים

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.