צריכים ייעוץ הנדסי ? השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים

אילו בדיקות מבצעת חברת בדק בית?

היום כבר ניתן לומר בוודאות, כי קיימת מגמה הולכת וגדלה של אנשים, שמבינים את החשיבות של ביצוע בדק בית. אם לפני מספר שנים בודדות, רק מעטים טרחו לבדוק לעומק את הדירות שהם עמדו לרכוש, הרי שהיום כבר ברור לכולם כי לא קונים דירה, לפני שמבינים מה המצב האמיתי שלה. חשוב להבין כי כלפי חוץ הדירה יכולה להיראות מרהיבה במיוחד, אך בדיקה מדוקדקת עלולה לגלות בעיות חמורות במערכת האינסטלציה, בעיות איטום, ליקויי בנייה וכדומה. לכן חשוב לקבל את כל המידע הנחוץ, לפני שמחליטים לחתום על חוזה הרכישה. אנו בחברת רימון שירותי הנדסה מאמינים בביצוע של בדק בית מקצועי ויסודי. אנו משתמשים בציוד החדשני ביותר ומקפידים כי הבדיקה תבוצע על ידי מנכ"ל החברה, המחזיק בתואר שני בהנדסה אזרחית ולא מעט וותק וניסיון בתחום. 

בדק בית

מה חשוב לדעת אודות בחירת חברת בדק בית?

חשוב להבין כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חברות, המבצעות מגוון רחב של בדיקות שונות ומגוונות. כל חברה יכולה להציע סל שונה של בדיקות ושירותים, ולכן חשוב לבדוק זאת מראש, בטרם מחליטים לעבוד עם החברה. כמו כן, חשוב לוודא כי הבדיקה מתבצעת על ידי בודק מקצועי ומוסמך, מאחר ובחלק מהחברות הבדיקה נעשית על ידי עובד לא מיומן ולא מוסמך, דבר שפוגע בתוצאות הבדיקה. מעבר לכך, כדאי להדגיש כי הבדיקה יכולה להתאים לכל מי שמתכנן לרכוש דירה, בין אם מדובר על דירת יד שנייה או דירה חדשה מקבלן, מאחר וכל הדירות בארץ סובלות מליקויי בנייה שונים (לפי מחקר של הטכניון). לכן חשוב להיות מודעים לכל הבעיות והליקויים של הדירה, במטרה לקבל החלטה מושכלת ונבונה יותר.

אילו בדיקות אמורה לבצע חברת בדק בית?

חברה מקצועית ואמינה אמורה לבצע מגוון רחב של בדיקות מקיפות ויסודיות, במטרה לגלות את כל ליקויי הבנייה הקיימים בנכס. לכן כאשר מחפשים אחר חברת בדק בית, יש לוודא מראש מה כולל סל השירותים שלה. חברה ברמה גבוהה למשל, תספק בדיקות מתקדמות לצורך איתור של ליקויי בטיחות שונים, כגון מעקים לא תקינים או חריגות בנייה. כמו כן, הבדיקות אמורות לכלול ליקויי איטום, שיגרמו עם הזמן לרטיבות ונזילות, ליקויים אסתטיים, כגון ריצוף לא תקין או יישום לקוי של טיח וכמובן ליקויים במערכות האינסטלציה או הבידוד התרמי. בנוסף לכך, חברה מקצועית תטרח לבצע בדיקות נוספות, כגון בדיקת שיפוע וניקוז באזורים רטובים (כגון גג, מרפסת ואמבטיה), בדיקה של איכות הבניה ועמידה בתקני הלוונטים, בדיקת התאמת הדירה לתוכניות ולחוק מכר דירות ועוד. 

אנו בחברת רימון שירותי הנדסה מאמינים בשירות אישי, אדיב ומקצועי לכל אורך הדרך. אנו מקפידים כי בדק הבית יבוצע על ידי מנכ"ל החברה בלבד, במטרה להבטיח בדיקה מקיפה ויסודית לכל לקוח. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

5.0
Rated 5 out of 5
מתוך 5 כוכבים, מבוסס על 80 חוות דעת.
לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.