צריכים ייעוץ הנדסי ? השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים

בדיקת דירה חדשה מקבלן – באופקים

היום יותר ויותר אנשים מתעניינים בשירות של בדיקת דירה חדשה מקבלן – באופקים. ידוע כי ענף הבנייה בארץ נמצא בקשיים, מאחר ולא תמיד ישנם אנשי מקצוע שמוסמכים לתחום, היות ורובם פשוט לומדים את העבודה על הדרך. כתוצאה מכך, נעשות לא מעט טעויות גורליות, העלולות להפחית מערך הנכס. לכן למרות שמדובר על דירה חדשה מקבלן, חשוב לבדוק לעומק את איכות הבניה שלה, החומרים שבהם השתמשו וכמובן העמידה בתקנים הנהוגים היום בארץ. רק חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, תוכל להבטיח לכם בדיקה מקיפה ויסודית, שתהיה קבילה מבחינה משפטית. אנו בחברת רימון שירותי הנדסה נשמח לספק לכם את הבדיקה האיכותית והמקצועית ביותר, תוך כדי שימוש בציוד ובמכשור המתקדם והמשוכלל ביותר בתחום. הבדיקה נעשית אך ורק על ידי מנכ"ל החברה, מהנדס ראשי בעל וותק רב בתחום הבניה ובביצוע בדק בית.

בדיקת דירה חדשה מקבלן – באופקים

החשיבות של בדיקת דירה חדשה מקבלן – באופקים 

לא מעט אנשים חולמים על האפשרות לרכוש דירה חדשה מקבלן. יש לזכור כי רוב האנשים בארץ נאלצים לקחת משכנתא, על מנת לאפשר לעצמם לרכוש דירה. לכן רק הגיוני לבחון את איכות הדירה ואת המצב שלה. בעקבות המצב של ענף הבנייה בארץ, לא מעט אנשים מגלים להפתעתם כי הדירה החדשה שהם רכשו מהקבלן מלאה בליקויים שונים ואי התאמות לתוכנית הדירה המקורית. חשוב כמובן לאתר את הליקויים מוקדם ככל הניתן, על מנת להבטיח כי הקבלן יתקן אותם על חשבונו, ללא שום תירוצים מיותרים. מי שיבצע את הבדיקה לאחר הכניסה לדירה, מסתכן במצב שבו הקבלן יעביר אליו את האחריות לליקויים השונים. לכן חשוב לבצע את הבדיקה לפני המעבר, מאחר והדבר יכול למנוע ויכוחים מיותרים. כמו כן, יש לזכור כי אף אחד לא היה רוצה לחיות באתר בניה, לכן אין שום סיבה לאפשר לקבלן לבצע את התיקונים לאחר שתעברו לגור במקום.

בדיקת דירה חדשה מקבלן – באופקים – על מה חשוב להקפיד?

חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום של בדק בית, אמורה לספק לבעלים דוח מפורט, המציג את כל הליקויים השונים שקיימים בנכס. הדוח אמור לכלול ליקויי בנייה, ליקויי איטום, שימוש בחומרים לא תקניים וכמובן אי התאמנות לתוכנית הבית המקורית. מעבר לכך, מהנדס מנוסה יוכל לאתר בקלות ליקויים בתכנון ובביצוע של הדירה, דבר שיכול להיות משמעותי עבור בעל הנכס. כדאי לדעת כי חוק מכר הדירות קובע כי הקבלן מחויב לתקן את הליקויים השונים ולכן חשוב להתעקש על כך. לכן יש צורך לבצע בדק בית, במטרה להעביר לקבלן את הדוח המפורט, כולל הצעות לתיקונים הנחוצים. 

אנו בחברת רימון שירותי הנדסה מתמחים בביצוע של בדיקת דירה חדשה מקבלן – באופקים. הבדיקה נעשית על ידי מהנדס ראשי בעל ניסיון של שנים והיכרות מעמיקה עם חוק המכר. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר.

5.0
Rated 5 out of 5
מתוך 5 כוכבים, מבוסס על 80 חוות דעת.
לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.