בדק בית לדירה חדשה מקבלן

רוצה להתייעץ עם מהנדס אודות בדק בית לדירה חדשה מקבלן?

בדיקת דירה חדשה מקבלן

בדק בית לדירה חדשה מקבלן

דירה חדשה מקבלן היא חלום שמתגשם – בית חדש ויפה, אף אחד לא גר בו לפניכם. הקירות הם כמו דף חלק שתוכלו לעצב כרצונכם והכל נראה ורוד וטוב.

בדיוק מסיבה זו, קונים רבים, אינם מטילים ספק בתקינות הבניה ועלולים להיקלע בהמשך לסדרה של אי התאמות וליקויי בנייה. לכן קיימת חשיבות רבה ועצומה לקיום של בדק בית לדירה חדשה מקבלן בטרם רכישת הדירה.

איך בדיקת דירה חדשה מקבלן יכולה לעזור לכם?

דירה חדשה – עבודה קשה, למה כל כך חשוב לבצע בדק בית לדירה חדשה מהקבלן? מעבר לדירה חדשה כרוך בקניית רהיטים, עיצוב, צביעה, העברת תכולה, רישום ילדים למוסדות חינוך רלוונטיים ולעיתים גם החלפה של מקום עבודה.

הייתם חושבים שיש מספיק טרחה ברשימה הנ"ל, אבל למעשה, דירה חדשה מקבלן עשויה להגיע עם ליקויי בנייה ואי התאמות, שישאירו אתכם עסוקים לשנים רבות לאחר קניית דירה ולכן החשיבות של עריכת בדיקת בית לדירה חדשה מהקבלן לפני שאתם מקבלים את המפתחות לדירה.

אילו ליקויים ניתן למצוא בבדק בית לדירה חדשה מקבלן?

בדק בית דירת קבלן שמתבצע בצורה מקצועית אמורה לעלות על ליקויים באיטום, נזילות מים מהגג או מהצנרת, אי התאמות לתכניות הבית וליקויים בתכנון ובביצוע ועוד ליקויי בניה נפוצים.

בדיקת דירה חדשה מקבלן – מה חשוב לזכור?
חוק מכר הדירות עומד לצדכם ומגדיר תקופות בדק ואחריות.

כל אחד רוצה להיכנס לדירה בראש שקט בידיעה שהיא אכן עומדת בתקנים על היבטיה השונים ואין ליקויי בנייה שיצריכו התעסקות לאחר מכן. לגלות שיש נזילת מים בלתי נסבלת מהתקרה בחדר השינה החדש שלכם, מיד אחרי שעברתם לגור בדירה זה אף פעם לא נעים.

בדיקת דירה חדשה מקבלן

לבחור חברת בדק בית שתבצע בדיקת דירה חדשה מקבלן

מומלץ להזמין בדק בית מקצועי לאיתור ליקויי בנייה, ע"י מהנדס מומחה חיצוני שאינו תלוי בקבלן.

בדק בית דירת קבלן מבוצע על ידי מהנדס בדק בית בעל ניסיון כמנהל פרויקטים של בניה והיכרות מעמיקה עם חוק מכר הדירות והתקנים הנדרשים, מהווה חוות דעת קבילה בבית משפט במידת הצורך.

לכן חשוב לבצע בדק בית לדירה חדשה מהקבלן ולפנות לאיתור ליקויי בנייה ע"י חברת בדק בית אמינה ומקצועית, שתיתן לכם חוות דעת הנדסית מקצועית ומפורטת כדי שתוכלו להעבירה לקבלן שיתקן את הליקויים לפיה.

רכשתם דירה חדשה? מזל טוב!

למען השקט הנפשי שלכם, בכדי להימנע מהוצאות עתידיות ועוגמת נפש, מומלץ להזמין חברה שתבצע בדיקת בית לדירה חדשה מהקבלן.

רימון שרותי הנדסה היא חברת בדק בית עשירה בניסיון המתמחה בבדיקת דירה חדשה מקבלן, ומנוהלת על ידי ניסן בן שושן – חבר באיגוד האדריכלים והמהנדסים.

מהנדס בניין עם ניסיון רב בבנייה רוויה, פרויקטים למשרדים ולמסחר, אשר מקפיד להתעדכן בכל החידושים בתחום ומספק שירות מקצועי ואמין בתחום בדק בית עבור לקוחותיו.

יש לך שאלה אודות בדק בית לדירה חדשה מקבלן?
שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.