צריכים ייעוץ הנדסי ? השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים

מהי בדיקת שיפוץ ולמה היא חשובה לפני קניית דירה בבניין ישן?

מגיפת הקורונה הביאה איתה גם גל של שיפוצי דירות. אנשים רבים העבירו את החודשים האחרונים בבית, כתוצאה מבידוד, סגר, חופשה ללא תשלום וכדומה. הזמן הפנוי והשהות המרובה בבית הביאו לכך שבעלי דירות שמו לב לפגמים שהיו קיימים בדירה, והחליטו שזה הזמן לתקנם. מה שרוב האנשים לא יודעים, זה שלאחר סיום השיפוץ, יש צורך לבצע בדיקת שיפוץ במטרה לוודא את רמת המקצועיות של העבודה.

למה חשוב לבצע בדיקת שיפוץ?

שיפוץ מסיבי, הכולל החלפה של המטבח, השירותים, חדר הרחצה, הריצוף וכדומה, הוא תהליך ארוך, שדורש לא מעט סבלנות וכסף. חשוב לוודא שלאחר כל ההשקעה הזו, קיבלתם עבודה מקצועית ואמינה, שתחזיק מעמד לאורך זמן. לפעמים השיפוץ נראה מצוין כלפי חוץ, אך מאחר שאיכות העבודה היתה נמוכה, או שהחומרים היו גרועים, השיפוץ יהווה תיקון קוסמטי במקרה הטוב, ועלול שלא להחזיק מעמד לאורך זמן. אנשי מקצוע שמתמחים בתחום ומחזיקים בציוד המתאים, יכולים לאבחן את איכות העבודה ולספק חוות דעת מקצועית אודות איכות החומרים ואמינות העבודה. מומלץ שלא לסמוך על הגורם המבצע בלבד, ולהיעזר באנשי מקצוע שיכולים לומר לכם אם השיפוץ בוצע על פי הנדרש.

מדוע כדאי לבצע בדיקת שיפוץ לפני קניית דירה בבניין ישן?

בניינים ישנים יכולים להכיל דירות יפות ומשופצות, שיכולות להיראות נהדר בעייני הקונה הפוטנציאלי. אתם עלולים להתלהב מהמרצפות היפות והמבריקות, המטבח החדיש וחדר הרחצה המעוצב. חשוב לבדוק מה קורה מתחת לפני השטח, מאחר שעבודות השיפוץ לא תמיד כוללות החלפת צנרת או תיקון של פגמים משמעותיים, כגון ליקויי איטום, ריצוף לא מקצועי וכדומה. לכן, כדאי לדעת מראש את מצבו האמיתי והמדויק של הנכס שאתם מעוניינים לרכוש, במטרה להגיע לשלב המשא ומתן בצורה נבונה ומושכלת יותר. ייתכן שלאחר בדיקת השיפוץ, תבחרו לוותר על רכישת הנכס, מאחר שצבע איכותי וקרמיקה יפה לא יכולים להסתיר בעיות רציניות בתשתיות של הדירה.

 בדיקת שיפוץ מהווה כלי יעיל במיוחד, על מנת לאתר דירות שעברו שיפוץ קוסמטי, אך הן מסתירות ליקויי בנייה ובעיות בטיחות חמורות.

הבדיקה מתבצעת באופן אישי על ידי מנכ"ל החברה, דבר המבטיח בדיקה מקיפה ויסודית ברמה הגבוהה ביותר. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר.

5.0
Rated 5.0 out of 5
מתוך 5 כוכבים, מבוסס על 80 חוות דעת.
לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.