בדיקת גז ראדון

רוצה להתייעץ עם מהנדס אודות בדיקת גז ראדון?

בדיקת גז ראדון

בדיקת גז ראדון

בדיקת גז ראדון

בדיקת גז ראדון הנה מהבדיקות החשובות ביותר בכל בית: ראדון הוא גז בלתי נראה, חסר ריח, צבע וטעם, חשיפה לגז מהווה סיכון ממשי לאנשים השוהים במבנים עם ריכוז גבוה של ראדון. הסכנה העיקרית היא מחלת סרטן הריאות, שעלולה להיגרם מחשיפה מוגברת, או ממושכת לראדון.

בדיקת גז ראדון – באילו סוגי מבנים קיימת סכנת חשיפה?

גז ראדון נפלט מהאדמה ומחומרי הבניה השונים ולכן קיים כמעט בכל בית, אלה פולטים ראדון בכמויות שונות, אך במרבית המקרים הראדון מתפוגג באוויר כאשר יש אוורור הולם בחדרים.
הבעיה מתחילה בחדרים אטומים שאין בהם אוורור הולם כמו בממ"ד למשל, או מרתפים, בהם חשיפה לרדון היא גבוהה יותר, בגלל הקרבה לאדמה וחוסר אוורור.

כיצד מבצעים בדיקת גז ראדון?

ישנן שני סוגים של בדיקת ראדון:

1. בדיקת גז ראדון קצרת טווח

בדיקה זו נמשכת כ- 3 ימים ומגלה את ריכוז הראדון במבנה והאם מקורו באדמה, או בחומרי הבניה ששימשו להקמת המבנה. בדיקה זו מתאימה לביצוע לפני רכישה של מבנה, בין אם מדובר על בית פרטי, חנות, מחסן ומשרד ולפני קבלת טופס אכלוס ( טופס 4 ) למבנה.

2. בדיקת גז ראדון ארוכת טווח –

בדיקה זו עשויה להימשך כשלושה חודשים. מטרתה לבדוק את ריכוז הראדון במבנה לאורך תקופה, כדי לקבל מידע אמין אודות הריכוז בעת אוורור הבניין ומידת החשיפה של השוהים במבנה בזמנים שונים.

בדיקת גז ראדון עם רימון שירותי הנדסה

חברת רימון שירותי הנדסה מנוהלת ומופעלת על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום ההנדסה, בעלי הסמכה בבדיקות ראדון, ניסיון רב והשכלה נרחבת בכל תחומי הבניה וביקורת תקינות על מבנים מכל הסוגים.

הבדיקות מבוצעות על ידי מיטב אנשי המקצוע בעזרת ציוד חדיש ומתקדם, כדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, לאפשר לכם שקט נפשי ולתת לכם הצעות לפתרון במקרה של גילוי ליקויים.

חוות הדעת המקצועית שתקבלו מאיתנו קבילה בבית המשפט ותוכל לשמש אתכם גם בהמשך.

יש לך שאלה אודות בדיקת גז ראדון?
שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.