צריכים ייעוץ הנדסי ? השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים

בדיקת גז ראדון במרתפים

בדיקת גז ראדון במרתפים נחשבת לאחת הבדיקות החשובות והחיוניות ביותר. כדאי לדעת כי גז ראדון הינו גז מסכן חיים, במיוחד אם מדובר על חשיפה במינון גבוה בחלל סגור. גז ראדון הינו גז חסר צבע וחסר ריח, כך שלא ניתן לחוש בו ללא אמצעים מיוחדים.

אך מי שנחשף לגז במשך תקופה ממושכת או בחשיפה מוגברת, עלול לחלות בסרטן הריאות. כדאי לדעת כי מדובר על גז שנפלט מהאדמה ומחומרי הבניה השונים. עם זאת, בדרך כלל הגז מתפוגג באוויר, בתנאי שיש אוורור מספק של החדרים השונים.

אך כאשר מדובר על חדרים אטומים, כגון מרתף למשל, ישנה סכנה גדולה יותר לחשיפה לגן ראדון, בשל הקרבה לאדמה והחוסר באוורור. אנו בחברת רימון שירותי הנדסה מספקים לכל אחד בדיקת גז ראדון איכותית ומקצועית, שתוכל לספק לכם את היכולת ליהנות משהות נעימה  ובטוחה יותר במשך כל זמן השהות במרתף.

בדיקת גז ראדון במרתפים – כיצד מתבצעת הבדיקה?

היום ניתן לבצע בדיקה של גז ראדון במרתפים בשתי צורות עיקריות. אופציה אחת הינה בדיקה לטווח הקצר, הנמשכת שלושה ימים בלבד. בדיקה זו מתאימה לכל מי שמעוניין לרכוש את הנכס או לצורך קבלת טופס 4 או תעודת אכלוס למבנה / לבתים חדשים.

הדבר נכון הן עבור בתים פרטיים והן עבור חנויות, מחסנים ומשרדים בהתאם להנחיות משר להגנת הסביבה. כמו כן, כדאי לדעת כי ישנה בדיקת גז ראדון שמיועדת לטווח הארוך יותר, מאחר והיא נמשכת כשלושה חודשים. המטרה של הבדיקה היא לוודא את ריכוז הגז במבנה לאורך זמן, במטרה לקבל מידע מדויק ואמין יותר. בדיקה זו מיועדת לכל מי שמעוניין לדעת האם הוא חשוף לראדון בזמן שהייה ארוכה במבנה.

בדיקת גז ראדון במרתפים

מה חשוב לדעת אודות בדיקת גז ראדון במרתפים?

חשוב להדגיש את החשיבות של ביצוע הבדיקה על ידי חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום. זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם נתונים מדויקים ואמינים יותר. רק חברה מקצועית, תוכל להבטיח לכם בדיקה מקצועית, תוך כדי שימוש בכלים, ציוד ומכשור מתקדם ומשוכלל יותר. חשוב לוודא כי הבדיקה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, בעלי וותק וניסיון של שנים בתחום. רק אדם בעל הסמכה מתאימה והיתר לביצוע בדיקות מהמשרד להגנת הסביבה, רשאי לבצע בדיקת גז ראדון, מאחר והבדיקה מצריכה מיומנות וידע מקיף בתחומי הבניה וביקורת תקינות מבנים. 

אנו בחברת רימון שירותי הנדסה מספקים לכל אחד בדיקת גז ראדון במבנים באיכות הגבוהה ביותר. אנו עובדים עם אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום, תוך כדי שימוש במכשור החדשני והמדויק ביותר. בנוסף לכך, אנו מספקים פתרונות שונים, במידה ומתגלה ריכוז גבוה של גז ראדון בנכס. חוות הדעת שלנו קבילה בבית המשפט, ולכן ניתן יהיה להשתמש בה בהמשך הדרך. לקבלת מידע או פרטים נוספים, צרו קשר.

5
5.0 rating
מתוך 5 כוכבים, מבוסס על 20 חוות דעת.
לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך ...

שיחת ייעוץ בחינם

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הודעות שיתקבלו לאחר שעות העבודה
יטפלו ביום העסקים שלמחרת.

 
 

תודה על פנייתך

קיבלנו את הפרטים, נחזור אליך בהקדם!

לקוחות יקרים, גם בימים של חשש וחוסר ודאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, השירותים שלנו זמינים עבורכם ופועלים במתכונת הרגילה.
אנו ממשיכים לספק שירותי הנדסה ובדק בית תוך כדי שמירה על כללי הזהירות והנחיות משרד הבריאות.

פתיחת צ'אט וואטסאפ
1
יצירת קשר בוואטסאפ
רימון שירותי הנדסה
שלום רב,
לייעוץ הנדסי מקצועי והצעת מחיר, שלחו הודעה.